Публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік
Публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік

Поділитися новиною:

Публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік

18 лютого під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулося розширене засідання колегії ОДА. Участь у засіданні також взяли голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови, керівники окремих відділів апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації. Основним питанням порядку денного стало публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік. Доповів з даного питання директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Сергій Пенюшкевич.

Основним питанням порядку денного стало публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік. Доповів з даного питання директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Сергій Пенюшкевич (інфографіка).

Підсумовуючи доповідь голова адміністрації наголосив, що в минулому році було виконано значний об’єм роботи: забезпечено виконання дохідної частини місцевих бюджетів, не допущено заборгованості по заробітній платі. Чимало зроблено за рахунок капітальних видатків.

Проте, додав Вадим Миколайович, залишається багато питань, які будуть вирішуватися і надалі  в 2019 році, а саме такі дороговартісні об’єкти як обласна дитяча лікарня, підготовка онкологічного диспансеру до реконструкції та забезпечення його сучасним обладнанням.

“І хоч пріоритетною залишається галузь “Охорона здоров’я”, значні кошти виділяються і на культуру, соціальний захист, освіту, з врахуванням формування закладів охорони здоров’я вторинного рівня в районах та обмеженість їх фінансових ресурсів, ми будемо допомагати саме цим бюджетам. У 2019 році у районних лікарень буде можливість отримати кошти з державного бюджету, що дасть змогу серйозно оновити медичне обладнання та підвищити якість лікування. Враховано і питання щодо забезпечення сільського населення питною водою”,- сказав голова адміністрації.

Очільник області закликав усіх присутніх до плідної роботи, а також налаштуватися на виконання та перевиконання дохідної частини обласного бюджету, інших місцевих бюджетів області і працювати над вирішенням нагальних проблем населення області.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=52231

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5171 | Переглядів: 263Дата публікації: 08:09 19.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації