“Козаки Поділля” вирушили на східні рубежі з концертною програмою
“Козаки Поділля” вирушили на східні рубежі з концертною програмою

Поділитися новиною:

“Козаки Поділля” вирушили на східні рубежі з концертною програмою

19 лютого наші артисти вирушили на східні рубежі з концертною програмою, аби підтримати духом наших військових та мирне населення. Голова адміністрації Вадим Лозовий побажав учасникам поїздки щасливої дороги та подякував за підтримку Загальноукраїнського Проекту культурної інтеграції «Український Донбас».

З ініціативи голови облдержадміністрації Вадима Лозового, на виконання наказу Міністерства культури України «Про започаткування Загальноукраїнського Проекту культурної інтеграції «Український Донбас», з 19 по 21 лютого 2019 року буде здійснено гастрольну поїздку у м. Краматорськ Донецької області академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” Хмельницької обласної філармонії з програмою «Пісні української звитяги», щоб реалізувати гуманітарно-культурологічну місію.

Відтак, сьогодні наші артисти вирушили на східні рубежі з концертною програмою, аби підтримати духом наших військових та мирне населення. Голова адміністрації Вадим Лозовий побажав  учасникам поїздки щасливої дороги та подякував за підтримку Загальноукраїнського Проекту культурної інтеграції «Український Донбас». Присутні виконали Гімн України та вирушили в дорогу.

Впродовж п’яти років артисти обласних закладів побували з концертними програмами у Покровську, Маріуполі, Авдіївці, Попасній, Краматорську та багатьох інших містах.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=52288

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5181 | Переглядів: 246Дата публікації: 08:06 20.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації