Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія
Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія

Поділитися новиною:

Запитай у влади: в райдержадміністрації відбулася пряма «гаряча» телефонна лінія

З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в районі, налагодження зв’язку між райдержадміністрацією і населенням району, відповідно до Закону України «Про місцеві та державні адміністрації» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» в районній державній адміністрації запроваджена постійно діюча «гаряча» телефонна лінія (телефон довіри).

На дзвінки мешканців району, які зателефонували на “гарячу” лінію, сьогодні, з 9.00 до 10.00 години, з метою вирішення проблемних питань, відповідав перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський.

Сьогодні зафіксовано три звернення.

Одне питання надійшло від мешканеця смт Теофіполь, щодо ремонту дороги по провулку Садовому. Друге - стосувалось проблеми ремонту дороги по вулиці Подільська смт Теофіполь. По даних питаннях рекомендовано селищному голові Губіній В.А. посприяти  в проведенні ремонтних робіт.

Також надійшло звернення від жителів вулиці Набережна (будинки 3-13) смт Теофіполь , щодо заміни водопроводу та дорожнього покриття. Дано доручення керівнику комунального підприємства "Теофіпольське виробниче управління житлово-комунального господарства" В.Пархомцю передбачити вирішення даного питання.

Усі звернення, які надійшли на “гарячу” телефонну  лінію перебувають на особистому контролі в першого заступника голови райдержадміністрації.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5183 | Переглядів: 322Дата публікації: 10:48 20.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації