"У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА"
\"У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА\"

Поділитися новиною:

"У ЇХНІХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА"

Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. За цю самопожертву українці їх канонізували – за велінням серця долучили до сонму Небесного воїнства на чолі з архистратигом Михаїлом, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес… .

В Волицькій сільській бібліотеці 5-ій річниці трагічних подій на Майдані була присвячена година пам'яті, щоб вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні, щоб виховувати в читачів глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що  відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя вшановуючи пам’ять героїв Небесної сотні; формувати активну громадянську позицію школярів щодо єдиної, цілісної держави, повагу, толерантність до інших  народів, розвивати бажання стати гідним громадянином ,віру в краще майбутнє України.

Перегляд  документальної хроніки трагічних подій лютого 2014 року.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5187 | Переглядів: 408Дата публікації: 15:40 20.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації