Пройшли навчання з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, головами, секретарями Теофіпольського району
Пройшли навчання з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, головами, секретарями Теофіпольського району

Поділитися новиною:

Пройшли навчання з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, головами, секретарями Теофіпольського району

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун взяла участь у навчанні з керівниками та спеціалістами сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, головами, секретарями сільських рад Теофіпольського району. Також на заході була присутня Галина Стаднійчук - начальник відділу економічного аналізу, прогнозування, розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації.

Відповідно до порядку денного розглянуто ряд важливих питань: медичного страхування пайовиків; особливості банківського кредитування сільськогосподарського виробництва у 2019 році; зміни в податковому законодавстві на 2019 рік; нові зміни в земельному законодавстві у 2019 році; послуги Державної служби зайнятості для роботодавців АПК та сприяння зайнятості сільського населення; дотримання заходів безпеки при роботі з пестицидами та отрутохімікатами; як вберегтися від фальсифікованих пестицидів; порядок отримання дозвільних документів, обхідних при роботі з ними; профілактика щодо недопущення отруєння бджіл пестицидами.

По питанню банківського кредитування сільськогосподарського виробництва у 2019 році присутніх проінформували представники банківської системи.

Начальник відділу Держгеокадастру у Теофіпольському районі Хмельницької області Зоряна Вознюк проінформувала про нові зміни в земельному законодавстві  у 2019 році.

Про послуги Державної служби зайнятості для роботодавців АПК та сприяння зайнятості сільського населення доповів Володимир Бойко – директор Теофіпольської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Заступник начальника Теофіпольського районного управління Головного упраління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Віталій Грицик проінформував про профілактику щодо недопущення отруєння бджіл пестицидами.

Начальник відділу економічного аналізу, прогнозування, розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації Галина Стаднійчук ознайомила присутніх з напрямками державної підтримки агропромислового комплексу у 2019 році.

Підвела підсумки навчання Людмила Сапуга – начальник відділу ЖКГ, будівництва та агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5201 | Переглядів: 489Дата публікації: 13:19 22.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації