Мінімальна зарплата в Україні за останні роки зросла втричі, – Володимир Гройсман
Мінімальна зарплата в Україні за останні роки зросла втричі, – Володимир Гройсман

Поділитися новиною:

Мінімальна зарплата в Україні за останні роки зросла втричі, – Володимир Гройсман

Мінімальна зарплата в Україні за останні три роки зросла втричі – у доларовому еквіваленті з близько 50 доларів у 2016 році до 150 доларів у 2019 році. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Коли наш Уряд приступив до виконання обов’язків, мінімальна зарплата була близько 50 доларів, а тепер 150 доларів. Зростання – втричі», - сказав Володимир Гройсман.

Таку ж динаміку демонструє і середня заробітна плата. Зараз у доларовому еквіваленті вона перевищує 380 доларів, хоча ще три роки тому була вдвічі меншою. «Я розумію, це теж небагато, але ми йдемо вперед, а не назад, - сказав Прем’єр-міністр. - Політика Уряду дала можливості Національному банку сформувати резерви на початок року понад 20 млрд дол. Це максимум за останні 5 років. Показник інфляції зараз менший 10%, хоча ще у 2015 році мали понад 40%».

Глава Уряду наголосив, що зараз треба продовжувати визначену політику, зберігати фінансову стабільність і посилювати зростання економіки.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/minimalna-zarplata-v-ukrayini-za-ostanni-roki-zrosla-vtrichi-volodimir-grojsman

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5208 | Переглядів: 330Дата публікації: 08:14 25.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації