ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»
ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА  УКРАЇНА»

Поділитися новиною:

ПРОВЕДЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «БЛАГОДІЙНА УКРАЇНА»

Асоціація благодійників України (даліАБУ) є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найактивніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

Щорічно, при підготовці та проведенні НК «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Протягом років проведення Конкурс підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики України, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України,обласні державні адміністрації, депутатський корпус.

У жовтні 2018 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018».  Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-тьох основних, 3-ох індивідуальних та 4-ох спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінаціях визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2019 року у Києві.

 Останній термін подачі заявок для участі в Національного конкурсу «Благодійна Україна-2018» - 15 березня 2019 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagokraine.org, або в Оргкомітеті конкурсу за тел. 067-164-04-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5210 | Переглядів: 296Дата публікації: 09:23 25.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації