Проведено штабне тренування органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту
Проведено штабне тренування органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту

Поділитися новиною:

Проведено штабне тренування органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 443 «Про затвердження Порядку підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту» та Плану основних заходів цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2019 рік, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського, з метою належної підготовки до штабного тренування проведено штабне тренування органів управління районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту.

Тема: «Дії органів управління Теофіпольської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ Хмельницької області в умовах виникнення НС техногенного та природного характеру».

Порядок проведення тренування було опрацьовано поетапно.

Перший етап: «Дії органів управління та підрозділів ЦЗ Теофіпольської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ Хмельницької області у разі загрози та виникнення НС природного характеру внаслідок несприятливих погодних умов»

Навчальні питання:

Дії органів управління Теофіпольської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи ЦЗ Хмельницької області при отриманні штормового попередження.

Переведення органів управління та сил ЦЗ району при отриманні штормового попередження у режим підвищеної готовності.

Контроль за роботою органів управління ЦЗ району.

Доведення інформації про наслідки проходження циклону на території  району.

Засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС районної державної адміністрації  

Другий етап: «Дії органів управління та підрозділів ЦЗ Теофіпольської районної ланки територіальної підсистеми єдиної системи ЦЗ Хмельницької області у разі виникнення аварії на самопливному каналізаційному колекторі.

Навчальні питання: дії органів управління Теофіпольської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ в умовах виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на самопливному каналізаційному колекторі.

Доведення інформації про виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з аварією на самопливному каналізаційному колекторі.

Збір та організація роботи місцевої комісії ТЕБ і НС РДА. Оповіщення населення та працівників підприємств, установ та організацій в районі НС про ситуацію, що склалась та тимчасове припинення водопостачання та водовідведення.

Організація та збір робочої групи місцевої комісії ТЕБ і НС районної державної адміністрації щодо оцінки обстановки у місці виникнення аварії

Засідання  місцевої комісії з питань ТЕБ і НС районної державної адміністрації

Завершальний етап: підбиття підсумків проведення штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту Теофіпольської районної ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5223 | Переглядів: 550Дата публікації: 13:43 27.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації