Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

28 лютого, в приміщенні райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петра Вільшинського проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Про стан готовності органів влади та місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у році.

2. Готовність спеціалізованих служб цивільного захисту району до проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення.

3. Про стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах району до купального сезону.

4. Стан готовності системи централізованого оповіщення  району до використання у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

5. Про затвердження «ПЛАН профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження  виникнення пожеж, загибелі та травмування людей на них у Теофіпольському районі.

6. Про стан пожежної безпеки на виборчих дільницях району під час проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року.

З питаннями присутніх ознайомили: завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Володимир Комісарчук, начальник районного сектору ГУ ДСНС України в Хмельницькій області Сергій Притула.

Заслухавши доповіді та обговоривши питання було прийнято відповідні рішення.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5229 | Переглядів: 453Дата публікації: 13:29 28.02.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації