Вшанували загиблих воїнів-визволителів Теофіпольщини
Вшанували загиблих воїнів-визволителів Теофіпольщини

Поділитися новиною:

Вшанували загиблих воїнів-визволителів Теофіпольщини

З нагоди 75-ї річниці визволення Теофіпольщини від німецько-фашистських загарбників, відбулося покладання квітів до меморіального комплексу воїнам-визволителям.

Віддати шану воїнам, що в час воєнного лихоліття боролися за визволення нашої землі від німецько-фашистських загарбників, прийшли керівники райдержадміністрації, районної ради, Теофіпольської селищної ради, трудові колективи структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, громадських організацій району.

Із словами подяки воїнам-визволителям України виступив перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський. У своєму виступі Петро Григорович наголосив: «4 березня Теофіпольщина вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу священну землю в роки Другої світової війни. Героїчні сторінки в історії цієї війни були вписані багатьма жителями нашого району. Багато теофіпольців не повернулися на рідну землю, захищаючи нашу батьківщину.

Все далі відводить нас історія від тих суворих днів, все менше ветеранів тієї страшної війни залишається в живих. У серці кожного з нас жива пам'ять про неоціненний внесок жителів Теофіпольського району у спільну перемогу в цій жахливій війні. Проходять роки, змінюються покоління, але дні визволення міст та сіл, як символи національної гордості, військової слави та звитяги нашого народу залишається в серцях.

Цей день є знаменним для усієї Теофіпольщини, адже визволення району стало можливим лише завдяки спільним зусиллями наших батьків, дідів і бабусь, які мужньо боронили рідний край від поневолення». Наголосив, що демонструючи високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, нинішні захисники,  учасники антитерористичної операції, з гідністю продовжують героїчні традиції фронтовиків, захищаючи східні кордони нашої країни, її цілісність та свободу.

Петро Вільшинський подякував ветеранам за мужність у боях, за тяжку працю у повоєнні роки, за незламну силу духу та непохитну віру в торжество добра. Побажав міцного здоров’я, родинного затишку, миру, злагоди та добробуту!

Також,  з словами вдячності воїнам-визволителям виступили голова районної ради Андрій Петринюк та голова Теофіпольської районної організації ветеранів Андрій Рудюк.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.                                           

До меморіального комплексу воїнам-визволителям покладено квіти та вінки, запалено лампадки.

Низький уклін усім визволителям Теофіпольського краю і всім ветеранам, які захищали Батьківщину на різних фронтах. Вони навічно в наших серцях!

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5240 | Переглядів: 396Дата публікації: 13:04 04.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації