Унікальність кожного регіону є компонентом успіху всієї України, – Геннадій Зубко
Унікальність кожного регіону є компонентом успіху всієї України, – Геннадій Зубко

Поділитися новиною:

Унікальність кожного регіону є компонентом успіху всієї України, – Геннадій Зубко

Програма, яку пропонує Президент для розвитку України, має просту формулу: унікальність кожного регіону полягає в єдності України і в загальному успіху країни. На цьому на Раді регіонального розвитку в Одесі наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Перший її напрямок – це якість життя українців, другий – розвиток регіонів. Покращення якості життя українців через послуги, а якість послуг через повагу до кожної людини – це і є основою тієї стратегії, яку ми реалізуватимемо у наступні 5 років», – зазначив Геннадій Зубко.

Він пояснив, що якість життя – це Новий освітній простір, Нова українська школа, це 120 тисяч дітей, які вже пішли в оновлені школи, в тому числі і в Одеському регіоні. Якщо говорити про якісну сервісну послугу – ЦНАПи, то 15 мільйонів українців вже отримали якісну адміністративну послугу. Це теж є питанням поваги до людини, до громадянина. Наступне – сільські амбулаторії, доступна медицина. По Україні наразі будується 517 нових амбулаторій у сільській місцевості, 29 з них в Одеській області.

«Сьогодні в Одеській області активно працює саме аграрна галузь, тут розташовані морські ворота держави, які є запорукою успіху всього АПК. Тому ми повинні говорити про забезпечення сільського населення сучасною медичною послугою, а для цього необхідно будувати нові ФАПи та амбулаторії з якісними умовами для обслуговування людей, з високооплачуваними лікарями, котрі забезпечені житлом, з послугами телемедицини для консультацій зі спеціалістами з вищих рівнів. Програма Президента щодо розвитку первинної медичної допомоги у сільській місцевості є дуже важливою, адже саме сільське населення зараз дає державі через експортні операції сільгосппродукції один з найбільших сегментів валютних надходжень», – розповів Геннадій Зубко.

Щодо регіонального розвитку, то, за словами Віце-прем’єр-міністра, унікальність кожного регіону є компонентом успіху усієї України. «В першу чергу ми повинні говорити про мультикультурність Одещини, яка є прикладом для загальноукраїнської солідарності. І саме на цьому прикладі ми показуємо, яким чином і як можна при такому людському різноманітті будувати успішну економіку. Нам сьогодні треба шукати нові підходи, виявляти нові галузі, які зацікавлять інвестора і дадуть значний дохід до бюджетів. Це і ІТ-галузь, і розвиток туризму, і аграрний сектор. Можливості, розвиток і патріотизм, який сьогодні ми бачимо в Одесі, надихає всю Україну», – наголосив Геннадій Зубко.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/unikalnist-kozhnogo-regionu-ye-komponentom-uspihu-vsiyeyi-ukrayini-gennadij-zubko

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5244 | Переглядів: 297Дата публікації: 08:13 05.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації