Обговорили положення та регламент на засіданні громадської ради при райдержадміністрації
Обговорили положення та регламент на засіданні громадської ради при райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Обговорили положення та регламент на засіданні громадської ради при райдержадміністрації

Під керівництвом голови громадської ради при районній державній адміністрації представники громадських організацій району обговорили питання порядку денного.

Зокрема: ознайомлення з положенням про громадську раду та регламентом ради; ознайомлення з розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.01.2019 року №2/2019-р «Про орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2019 рік; соціальний захист громадян району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; про стан надання допомоги учасникам АТО, членам їх сімей; різне. З питань присутніх інформували: завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації І.Барановська та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Лебідь.

Також на засідання були запрошені та мали змогу виступити: начальник Теофіпольського ВУЖКГ Пархомець Володимир Олександрович, Теофіпольської дільниці ТОВ «Хмельницькгаз ЗБУТ» Семенюк Сергій Васильович, директор Теофіпольського комунального підприємства  «Теофіпольлісвод» Богач Володимир Васильович.

В різному на розгляд засідання виносились питання щодо благоустрою селища; щодо коофіцієнту стандартизації оплати комунальних послуг по газопостачанню; щодо проведення контролю за дозвіллям молоді та інші важливі питання.

Голова Громадської ради Сергій Мороз підвів підсумки засідання громадської ради, закликав громадські організації до співпраці з установами та організаціями району.

За підсумками проведення громадської ради прийнято відповідні рішення.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5258 | Переглядів: 488Дата публікації: 17:15 06.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації