Антикорупційний суд запрацює вже в цьому році – Президент про оголошення 39 переможців на посади суддів
Антикорупційний суд запрацює вже в цьому році – Президент про оголошення 39 переможців на посади суддів

Поділитися новиною:

Антикорупційний суд запрацює вже в цьому році – Президент про оголошення 39 переможців на посади суддів

Президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони повідомив, що Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 39 переможців до Антикорупційного суду, і він в цьому році точно запрацює.

«Кілька годин тому Вища кваліфікаційна комісія суддів, як я і обіцяв, що ми до виборів завершимо проведення конкурсу, оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Серед 39 переможців - 22 судді,  13 адвокатів та четверо науковців», - зазначив Глава держави.

Президент наголосив, що це був безпрецедентний за відкритістю і прозорістю відбір, і конкурс, у якому Громадська рада міжнародних експертів заветувала 42 кандидата, тобто майже 40% із ста тринадцяти претендентів, які перед цим успішно склали тестування, на якому також був певний відсів.

«Як і обіцяв, Антикорупційний суд точно запрацює вже поточного року, він зосередиться на розгляді найбільш вагомих антикорупційних справ, які підпадають під юрисдикцію НАБУ. Його створення – свідчення твердої нашої політичної волі на боротьбу з корупцією», - підкреслив Петро Порошенко. Він нагадав, що процес створення Антикорупційного суду отримав дуже потужну і широку підтримку міжнародних партнерів України.

Президент зазначив, що зловживання, в тому числі в оборонно-промисловій сфері, стануть предметом розгляду саме цього суду.

Джерело: https://www.president.gov.ua/news/antikorupcijnij-sud-zapracyuye-vzhe-v-comu-roci-prezident-pr-53710

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5259 | Переглядів: 270Дата публікації: 08:12 07.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації