Відбулося друге засідання Ради регіонального розвитку Теофіпольського району
Відбулося друге засідання Ради регіонального розвитку Теофіпольського району

Поділитися новиною:

Відбулося друге засідання Ради регіонального розвитку Теофіпольського району

Сьогодні в залі Теофіпольської дитячої музичної школи, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Петра Вільшинського, за участі керівника апарату районної державної адміністрації Олени Ковцун, голови районної ради Андрія Петринюка, очільників територіальних громад, керівників установ та організацій району, депутатів районної ради відбулося друге засідання Ради регіонального розвитку Теофіпольського району.

Розпочинаючи засідання Петро Вільшинський звернувся з вступним словом до присутніх та наголосив, що за ініціативи Президента України Петра Порошенка, з метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади, здійснення реформ у сфері децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення населення, утворено Раду регіонального розвитку як консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Відповідна рада регіонального розвитку була створена в нашому районі.

«Сьогодні у нас друге засідання ради регіонального розвитку. Шановні колеги, хочу наголосити, що головним завданням ради є належна реалізація на місцях ключових реформ започаткованих Петром Порошенком на сьогодні в державі. На цей орган покладено функцію вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку регіонів, механізмів подолання диспропорцій розвитку територій, ефективного використання економічного потенціалу регіонів, підвищення їх інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності та ін.

Стратегії регіонального розвитку для кожної території є одним із першочергових завдань, адже лише маючи чіткий план того, як має розбудовуватися та розвиватися регіон, можна очікувати на гарні результати.

Важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019-2021 роки - це енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення, ремонт дорожнього покриття, соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення, залучення інвестицій та впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району.  

На всіх рівнях держави на чолі з Президентом України Петром Порошенком  сьогодні найголовніше – це забезпечення головної реформи країни – децентралізації» - зазначив посадовець.

Під час засідання Ради регіонального розвитку розглянуто та обговорено наступні питання:

-Основні пріоритети розвитку району на 2019 рік;

- Реалізація інвестиційних проектів на території району;

- Основні моменти впровадження реформи галузі освіти в Україні та Теофіпольському районі зокрема. Створення опорних шкіл;

- Медична реформа. Перспективи галузі охорони здоров’я;

- Стратегія розвитку Новоставецької об’єднаної громади.

По закінченню засідання перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський висловив присутнім слова вдячності  за проведену роботу.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5261 | Переглядів: 511Дата публікації: 10:44 07.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації