Відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру
Відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру

Поділитися новиною:

Відбулися урочистості з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру

7 березня в залі дитячої музичної школи відбулися урочистості з нагоди відзначення Міжнародного Дня прав жінок і миру.

Представниць прекрасної статі привітали перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський, голова районної ради Андрій Петринюк. Побажали присутнім в залі жінкам міцного здоров’я, успіхів у  роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.

Під час урочистого заходу, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди Міжнародного Дня прав жінок і миру, Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих жінок району.

Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від ведучих заходу. Чудовим подарунком для всіх жінок стала святкова концертна програма. Глядацька аудиторія щиро дякувала оплесками учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Фотозвіт.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5265 | Переглядів: 303Дата публікації: 15:01 07.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації