Красилівщина прийняла почесну естафету «Слава визволителям України» від Теофіпольського району
Красилівщина  прийняла почесну естафету «Слава визволителям України» від Теофіпольського району

Поділитися новиною:

Красилівщина прийняла почесну естафету «Слава визволителям України» від Теофіпольського району

28 жовтня 2019 року виповнюється 75 років з часу вигнання нацистських окупантів з території України в роки Другої світової війни 1939-1945 років. В рамках меморіальних заходів в Україні проводиться Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України».

Готуючись до гідного відзначення 75-ти річчя визволення України від фашистських загарбників, як дань шани поваги і вічної пам'яті тим людям, які на своїх плечах винесли весь тягар воєнного лихоліття, в Україні проходить естафета пам'яті "Слава визволителям України". Ця меморіальна акція йде від області до області, від міста до міста, від села до села, відтворюючи хід звільнення окупованої гітлерівцями землі зі сходу на захід.

13 березня з нагоди цієї пам’ятної дати,  Красилівщина прийняла  від Теофіпольського району Всеукраїнську  естафету пам’яті  «Слава визволителям України».

У заходах взяли участь перший заступник голови Красилівської райдержадміністрації Дмитро Склонний,  голова Красилівської  районної ради   Василь   Пасічник, голова Красилівської районної організації ветеранів Володимир Боднарчук та  представники  делегації Теофіпольського району в складі голови Теофіпольської районної ради організації ветеранів України Андрія  Рудюка, голови первинної ветеранської організації Теофіпольської районної ради організації ветеранів України Георгія Марченка, секретаря первинної ветеранської організації с.Гаврилівка Віктора Семенюка, завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Теофіпольської районної державної адміністрації Ірини Барановської

Перед початком урочистої частини учасники заходу відвідали народний музей історії Красилівського району, де завідувач музею Сергій Мельничук  провів детальний екскурс  в історію воєнних років Красилівщини.

Захід продовжився в читальному залі центральної бібліотеки, де відбулось підписання Акту передачі естафети та діалог у форматі круглого столу, під час якого присутні поспілкувалися в приємній атмосфері, ділилися історичними розповідями про ті буремні події, з побажаннями миру та добра усій нашій країні.

По закінченню заходу  присутні вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклавши квіти до Меморіального комплексу площа Слави та могили  невідомого солдата.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5280 | Переглядів: 410Дата публікації: 08:48 14.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації