Інформація про роботу Урядової «гарячої лінії» та Хмельницького обласного контактного центру
Інформація про роботу Урядової «гарячої лінії» та Хмельницького обласного контактного центру

Поділитися новиною:

Інформація про роботу Урядової «гарячої лінії» та Хмельницького обласного контактного центру

Хмельницький обласний контактний центр (далі – Центр), як суб’єкт Національної системи опрацювання звернень громадян до органів виконавчої влади, створений у 2012 році.

Головною метою створення є удосконалення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування із зверненнями громадян, забезпечення оперативного реагування на проблемні питання життя населення, які порушуються у зверненнях, якості підготовки та прийняття рішень з порушених питань, створення необхідних для реалізації своїх законних прав та інтересів додаткових умов для забезпечення громадян інформаційно-консультативною інформацією, проведення моніторингу основних проблемних питань, що потребують прийняття рішень на державному рівні, а також інформування жителів області про пріоритетні питання державної політики.

Головним завданням Центру є забезпечення оперативного розгляду органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування звернень, що подаються громадянами, підприємствами, установами та організаціями за єдиним телефонним номером та через мережу Інтернет.

Досягнення головної мети та виконання покладених на Центр завдань, можливе виключно шляхом нашої з Вами тісної та продуктивної співпраці, за що варто окремо висловити подяку!

Завдяки налагодженій співпраці, з початку створення Центру, спільними зусиллями було опрацьовано більше 50,0 тис. звернень громадян, підприємств, установ, організацій, з яких близько 10,0 тис. у 2018 та близько 2,7 тис. з початку 2019 року.

З метою дотримання позитивної тенденції у кількості опрацьованих спільними зусиллями звернень, звертаємось до Вас із проханням інформувати громадян про роботу Урядової «гарячої лінії» за номером телефону 1545 і роботу Хмельницького обласного контактного центру за номерами телефонів 0 800 50 88 99 та +38 0382 65 90 80.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5297 | Переглядів: 242Дата публікації: 11:42 19.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації