Круглий стіл на тему: «Вибори – без порушень»
Круглий стіл на тему: «Вибори – без порушень»

Поділитися новиною:

Круглий стіл на тему: «Вибори – без порушень»

«Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

19 березня 2019 року на базі Теофіпольського бюро правової допомоги, в на виконання плану заходів інформаційної кампанії «Я маю право голосу» головним спеціалістом відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовано засідання «круглого столу» на тему: «Вибори – без порушень».

Учасниками заходу стали, головний спеціаліст служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації Тетяна Марків, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату Теофіпольської райдержадміністрації Галина Андрощук та спеціалісти Тетяна Чавелюк та Михайло Бегеш, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг Теофіпольської райдержадміністрації Галина Сторожук, фахівець із соціальної роботи Теофіпольського РЦСССДМ Наталія Скрильнікова, начальник Теофіпольського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Хмельницькій області Ольга Архіпович.

Обговорено правові засади виборчого процесу в Україні. Наголошено присутнім про необхідність кожного повнолітнього громадянина України скористатися законодавчо закріпленим правом голосу на виборах Президента України, адже від їх голосу буде залежати не тільки доля кожного, а й країни в цілому. Наведені приклади типових порушень виборчого права та обговорено яка існує відповідальність за порушення виборчого законодавства. Зосереджена увага на процедурі оскарження рішень, дій/бездіяльності членів виборчих комісій.

 

.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5299 | Переглядів: 371Дата публікації: 17:33 19.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації