22 березня Всесвітній день водних ресурсів
22 березня Всесвітній день водних ресурсів

Поділитися новиною:

22 березня Всесвітній день водних ресурсів

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський спільно з головою районної ради Андрієм Петринюком взяли участь у нараді з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів. Також, під час зустрічі були присутні голови сільських, селищних рад, ОТГ.

Інженер з використання водних ресурсів Регіонального офісу в Хмельницькій області Борис Зон зазначив, що у 1993 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй, прийнявши резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів.

«Вода займає особливе положення серед природних багатств Землі. Без води не може жити людина. Вода - один з найважливіших факторів, що визначають розміщення продуктивних сил, а дуже часто й засіб виробництва.

Всім нам треба пам'ятати про те, що ресурси води не безмежні, і наше здоров'я і життя прямо залежать від її кількості і якості. Не кажучи вже про духовне значення річок, озер, взагалі води для нашого самопочуття. Протягом усієї історії люди боролися з водою і за воду. Чиста вода - глобальна проблема людства. Тому, відзначаючи День води, ми повинні пам'ятати про це і берегти наші водні ресурси» - наголосив Борис Зон.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5303 | Переглядів: 359Дата публікації: 10:33 21.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації