Психологічна реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності
Психологічна реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Поділитися новиною:

Психологічна реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності

Для отримання реабілітаційних послуг особи, які брали участь в антитерористичній операції, подають до управління соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або за місцем фактичного проживання (перебування) наступні документи:

1. Заява встановленого зразка;

2. Копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни;

3. Копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

 

А постраждалі учасники Революції Гідності подають такі документи:

1. Заява встановленого зразка;

2. Копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

 

Перелік установ, організацій, закладів, включених у 2019 році до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації:

1. Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс»

ЄДРПОУ 30652504

місцезнаходження: вул. Гагаріна, 1 а, смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району Одеської області,

офіційний сайт: www.pivdenks.com

Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» надає послуги із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності на базі санаторію «Орізонт», який розташований в центрі курорту Сергіївка.

Послуги з психологічної реабілітації передбачають: психологічну просвіту, індивідуальне консультування, психологічну діагностику, підбір методик психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапія), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Розміщення в 2-, 3-, 4-місних кімнатах з усіма зручностями, п’ятиразове харчування, наявність безкоштовного безпровідного доступу до глобальної мережі Інтернет за технологією Wi-Fi у номерах, культмасові заходи, поїздки на екскурсії за кошти здравниці до середньовічної фортеці м. Білгород-Дністровського, Свято-Миколаївської церкви с. Кулевча, святого джерела Іоана Сичавського м. Білгород-Дністровського.

Для отримання більш детальної інформації громадяни можуть звернутись до управління соціального захисту населення або за тел. 3-07-93.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5308 | Переглядів: 376Дата публікації: 16:05 21.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації