Проведено профілактичні рейди "Діти вулиці", "Вокзал"
Проведено профілактичні рейди \"Діти вулиці\", \"Вокзал\"

Поділитися новиною:

Проведено профілактичні рейди "Діти вулиці", "Вокзал"

Служба у справах дітей районної державної адміністрації інформує

З метою попередження бездоглядності та безпритульності дітей, захисту прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, рейдовою бригадою у складі начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Федорчук О.В., завідувача сектору ОПУСФВ служби у справах дітей райдержадміністрації Майдан М.В., головного спеціаліста служби у справах дітей райдержадміністрації Марків Т.В., дільничого інспектор Теофіпольського ВП Красилівського ГУНП Хмельницької області Поліщука О.В., інспектора ювенальної превенції Теофіпольського ВП Красилівського ГУНП Хмельницької області Яцюка П.А., 21.03.2019 проведено профілактичний рейди  "Діти вулиці", "Вокзал" у селах району: Строки, Троянівка, Олійники, Колки, Волиця-Польова, Волиця, Поляхова, Романово.

Під час рейду було охоплено сім’ї, де батьки не створили умов для утримання, виховання та розвитку дітей. В результаті обстежено умови проживання 9-ти сімей, 29-ти дітей, складено акти обстеження. 3 батьків притягнуто до адміністративної відповідальності та складено протоколи за ухилення від виконання батьківських обов’язків за ст.184 КУпАП. Всі батьки попереджені про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків.  

      

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5311 | Переглядів: 868Дата публікації: 09:38 22.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації