Проведено семінар-навчання на тему «Створення молочних ферм як перспектива самозайнятості населення»
Проведено семінар-навчання на тему «Створення молочних ферм як перспектива самозайнятості населення»

Поділитися новиною:

Проведено семінар-навчання на тему «Створення молочних ферм як перспектива самозайнятості населення»

21 березня 2019 року в приміщенні Теофіпольської районної філії Хмельницького ОЦЗ проведено семінар-навчання на тему «Створення молочних ферм як перспектива самозайнятості населення». В навчанні взяли участь заступник директора департаменту агропромислового розвитку Конончук Вадим Петрович та начальник управління розвитку агропромислового виробництва, переробки та харчової промисловості Лакуста Андрій Михайлович, начальник та спеціалісти відділу житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку районної державної адміністрації, а також сільські, селищні голови та секретарі.

Представник ТзОВ «Укрмілінвест» менеджер компанії Шибей Наталія Петрівна розповіла про можливості кредитування молочних ферм, перспективи окупності, а також запросила поділитися досвідом власницю сімейної молочної ферми «Світанок» Тетяну Юрчук (с.Топори Ізяславського району). Ферма «Світанок» сьогодні – це ферма, створена за сучасними стандартами з метою отримання молока з найвищими якісними показниками.

Представники Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Конончук В.П. та Лакуста А.М. розповіли про державну підтримку створення сімейних молочних ферм, кредитування придбання ВРХ, обладнання, насіння тощо, про відшкодування витрат на сплату єдиного соціального внеску та інші компенсаційні виплати.

Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на поставленні запитання.

Реалізація проекту створення Сімейних Молочних Ферм – це реальна перспектива самозайнятості на селі. В подальшому такі ферми стають осередками місцевих кооперативів, що сприятиме зростанню зайнятості та добробуту селян.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5313 | Переглядів: 396Дата публікації: 10:54 22.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації