Нарада з активом пасічників району
Нарада з активом пасічників району

Поділитися новиною:

Нарада з активом пасічників району

21 березня 2019 року у відділі житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку районної державної адміністрації відбулася нарада з активом пасічників району щодо можливості створення кооперативу пасічників.

В нараді взяли участь заступник директора департаменту агропромислового розвитку Конончук Вадим Петрович та начальник управління розвитку агропромислового виробництва, переробки та харчової промисловості Лакуста Андрій Михайлович, начальник та спеціалісти відділу житлово-комунального господарства, будівництва та агропромислового розвитку.

Основними питаннями, які були розглянуті на нараді – це створення спілки пасічників району та можливість створення «на перспективу» кооперативу пасічників району.

Об’єднання в кооперативи дозволить українським бджолярам ефективніше любіювати свої інтереси перед експортом, державою та зарубіжними партнерами, сприятимуть налагодженню цивілізованих каналів збуту продукції, співпраці українських виробників меду з торговельними мережами та налагодження співпраці бджолярів та аграріїв.

Створення кооперативу, у першу чергу робить його учасників юридичними особами із всіма відповідними преференціями, також це дозволить отримувати державну підтримку та фінансове вливання в подальшому від громади.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5314 | Переглядів: 443Дата публікації: 11:54 22.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації