Щотижнева нарада
Щотижнева нарада

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада

На нараді обговорювалися актуальні проблеми і завдання щодо життєдіяльності району на поточний тиждень.

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський провів робочу нараду за участю голови районної ради Андрія Петринюка, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ та організацій району.

На нараді обговорено наступні питання: про підготовку дільниць до виборчого процесу; проведення інтернету; проведення оплати за енергоносії; проходження техогляду шкільних автобусів; проведення благоустрою в населених пунктах району; проведення весняно-польових робіт; монетизацію субсидій; вилов бродячих собак; посадки молодих лісових насаджень; виділення земельних ділянок під будівництво для учасників АТО; про роботу інклюзивно-ресурсного центру; відкриття першої черги будівництва будинку культури смт Теофіполь.

Кожен із присутніх на нараді керівників доповів про основні питання над якими працювали на минулому тижні та плани на найближчий період.

У ході проведення наради першим заступником голови райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5320 | Переглядів: 429Дата публікації: 10:06 25.03.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації