Профорієнтаційний квест «Мозаїка професій» для школярів
Профорієнтаційний квест «Мозаїка професій» для школярів

Поділитися новиною:

Профорієнтаційний квест «Мозаїка професій» для школярів

Теофіпольська районна філієя ХОЦЗ інформує

В рамках проведення комплексного профорієнтаційного проекту для молоді «Твоя формула успіху» Теофіпольською районною філією ХОЦЗ сьогодні, 03 квітня 2019 року проведено профорієнтаційну гру-квест "Мозаїка професій".

Участь у грі взяли команди 8 - 9 класів Теофіпольської ЗОШ № 1 та Теофіпольського НВК ЗОШ І ст.гімназії.  Гра полягала в розгадуванні різноманітних загадок, ребусів, складанні віршів, пошуку відповідей на запитання та виконанні завдань.

Команди повинні були пройти по маршрутному листі 7 станцій.
Це станцїї: "Подбай про себе", "Знання це сила", "Професійна", "Поетична", "Смачного", "Будьте здорові", "Дякуємо за покупку". Зупинка на кожній станції оцінювалась членами журі.

Під час гри, команди  демонстрували свою кмітливість, винахідливість, гумор та обізнаність про світ професій.
У непростій, цікавій, пізнавальній грі  команди набрали однакову кількість балів та отримали призові місця. Після закінчення гри відбулося нагородження грамотами та подарунками учасників заходу.

В результаті проведеного заходу діти отримали масу позитивних емоцій і, звичайно, запам’ятають, що вибір професії – важливий крок у доросле життя.

Метою проведення даного заходу для учнівської молоді є розширення   уявлення про  професії сучасного ринку праці та формування позитивного ставлення до різних професій.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5363 | Переглядів: 389Дата публікації: 11:17 04.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації