Обговорили питання переоблаштування приміщення під краєзнавчий музей
Обговорили питання переоблаштування приміщення під краєзнавчий музей

Поділитися новиною:

Обговорили питання переоблаштування приміщення під краєзнавчий музей

Перший заступник голови районної державної адміністрації Петро Вільшинський спільно з головою районної ради Андрієм Петринюком, головою Теофіпольскої селищної ради Валентиною Губіною та керівниками установ та громадських організацій району оглянули приміщення під майбутній районний музей.

Після Другої Світової війни будівля, що була сьогодні оглянута, слугувала приміщенням для одного з корпусів центральної районної лікарні. У 1968 року тут діяв Будинок піонерів. З 1991 року в ньому працював Теофіпольський районний центр дитячої творчості. З 2013 року дана будівля передана на баланс Теофіпольського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). В жовтні 2016 року, приміщення площею 211,4 м кв., за адресою вул.Небесної Сотні, 10, передано на баланс сектору культури Теофіпольської районної державної адміністрації.

На наступне засідання сесії районної ради присутні вирішили винести питання про передачу даного приміщення під краєзнавчий музей Теофіпольського району. Також буде розглянуто питання проведення капітального ремонту даної будівлі.

Вчитель історії та краєзнавства Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Станчук Олена Іванівна, зібрала безліч експонатів, що розмістяться у стінах майбутнього районного краєзнавчого музею. У 2007 році Станчук О.І. зареєструвала музей "Українознавства" у відділ освіти райдержадміністрації, а у 2010 – музей "Великої вітчизняної війни".

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5364 | Переглядів: 410Дата публікації: 11:39 04.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації