Проведено щотижневу нараду
Проведено щотижневу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу нараду

На нараді обговорювалися актуальні проблеми і завдання щодо життєдіяльності району на поточний тиждень.

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський провів робочу нараду за участю голови районної ради Андрія Петринюка, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ та організацій району.

На нараді обговорено наступні питання: щодо проведення 5 квітня благоустрою по впорядкуванню прилеглих території адмінбудівлі райдержадміністрації та районної ради, установ організацій району; про вчасну оплату комунальних послуг населенням району; про проведення робіт по впорядкуванню прилеглої території районного будинку культури, відкриття першої черги якого планується на наступному тижні.  

Кожен із присутніх на нараді керівників доповів про основні питання над якими працювали на минулому тижні та плани на найближчий період.

У ході проведення наради першим заступником голови райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.

 

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5365 | Переглядів: 289Дата публікації: 10:48 04.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації