Звітуємо за березень
Звітуємо за березень

Поділитися новиною:

Звітуємо за березень

Теофіпольський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області інформує

У березні 2019 року Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області зареєстровано 11 актових записів про народження, з них дев'ять свідоцтв про народження вручено у Теофіпольському пологовому будинку. Батьки мають можливість одержати документи для реєстрації проживання новонародженої дитини, ще до виписки матері з пологового будинку.Семеро батьків скористались цією послугою, їм було вручено документи для реєстрації місця проживання дитини разом із свідоцтвом про народження. Було зареєстровано сорок чотири смерті, шість шлюбів та одне розірвання шлюбу.Виконано чотири судових рішення про розірвання шлюбу. Двоє громадян звернулися до відділу із заявами на проставленя апостиля.

Серед новонароджених 7 хлопчиків і 4 дівчинки. Хлопчикам давали імена: Дмитро, Макар, Єгор, Владаслав, Ілля, Нікіта. Дівчаток називають Емілія, Аніта, Евеліна, Дарина. Наймолодша мама 2000 року народження, найстарші батьки - 1982 року народження. Двоє дітей-перші діти в своїх сім'ях, п'ятеро- другі за рахунком, чотири сім'ї стали батьками вже втретє.
Всього за березень 2019 року у районі померло 44 особи.Серед них-22 жінки та 22 чоловіки. Причиною смерті громадян старшого віку є: ішемічна хвороба серця, генералізований атеросклероз, онкологія. Молоді громадяни працездатного віку помирали від алкогольної інтоксикації, цирозу печінки, онкологічних хвороб, пневмонії.


Серед чоловіків- наймолодшому було всього сорок два роки, ще троє померли у віці до п'ятдесяти років, одному було рівно п'ятдесят, вісьмом ще не було семидесяти, восьмеро померло у віці вісімдесят і більше років,одному померлому виповнилось дев'яносто років.


Наймолодшій померлій жінці було всього тридцять три роки. Найстаршій-дев'яносто чотири. П'ятеро жінок померли у віці за п'ятдесят років, двоє-за шістдесят. П'ятеро померлих переступили семидесятирічний рубіж, ще п'ятьом було за вісімдесят.Трьом померлим жінкам було вже за дев'яносто.


У минулому місяці в районі було зареєстровано всього шість шлюбів. Для трьох пар весільний рушничок простелився вперше, а для інших трьох державна реєстрація шлюбу була вже повторною.


Громадяни часто звертаються до відділу із заявами про одержання повторних свідоцтв на видачу витягів з Державного реєстру цивільного ствану громадян про державну реєстрацію актів цивільного стану, із заявами на проставлення апостиля. Багато часу їм потрібно витратити, щоб вистояти чергу в банківських установах, проплатити державне мито та інші послуги.


На Хмельниччині завершено обладнання платіжними POS-терміналами усіх 24 відділів державної реєстрації актів цивільного стану. Даний сервіс надає можливість громадянам швидко оплати вартість адміністративних та платних послуг платіжними картами будь-яких банківських установ не виходячи з відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Відвідувачі нашого відділу можуть скористатися POS-терміналом -це зручно та економить ваш час.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5366 | Переглядів: 403Дата публікації: 13:35 04.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації