ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН: ЛІКВІДОВАНО ПОЖЕЖУ
ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН: ЛІКВІДОВАНО ПОЖЕЖУ

Поділитися новиною:

ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ РАЙОН: ЛІКВІДОВАНО ПОЖЕЖУ

Теофіпольський районний сектор та 36 ДПРП ГУ ДСНС України у Хмельницькій області повідомляє

Вчора, 07.04.2019 року, близько 20.00 год на сміттєзвалищі в селі Човгузів, виявлено займання сміття. Полум’я швидко поширювалося по сухій траві у бік посадки молодих сосон.

Старостою села Григорієм Ткачуком по приїзді на та огляді місця пожежі, було повідомлено чергову частину Теофіпольського відділення ДСНС. Служба відреагувала оперативно та протягом кількох хвилин бригада пожежників прибула на місце події. До тушіння приєдналися і місцеві жителі сім’я Григорій та Лідія Бульбах, котрі з дому помітили вогонь та приїхали на допомогу.

На щастя, вогонь не встиг завдати значних пошкоджень молодим деревам як займання було ліквідовано. Вигоріло близько двох гектарів сухої трави та кілька куп сухого сміття на сміттєзвалищі.

Так завдячуючи місцевій владі, окремим не байдужим місцевим жителям та швидкій реакції служби порятунку вдалося врятувати посадку молодих сосон і взагалі невідомо ще скільки лиха міг накоїти цей неконтрольований вогонь.

Рятівники закликають громадян дотримуватися на природі правил пожежної безпеки й не допускати загорань в екосистемах. У лісах і парках багаття слід розкладати тільки на спеціально відведених ділянках, ні в якому разі не залишати його без нагляду й обов’язково гасити перед поверненням додому.

Нагадаємо і про те, що відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, випалювання стерні, лугів, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, а також опалого листя у парках, інших зелених насадженнях та газонах у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього середовища або порушення умов такого дозволу - тягне за собою адміністративну відповідальність. Порушникові загрожує накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів,  і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5374 | Переглядів: 599Дата публікації: 08:56 08.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації