МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

Поділитися новиною:

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ В’ЯЗНІВ ФАШИСТСЬКИХ КОНЦТАБОРІВ

Щорічно, 11 квітня світ відзначає Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. Саме в цей день в 1945 році в’язні Бухенвальда підняли повстання проти нацистів та вибороли свою свободу й отримали шанс на життя.

Тож сільська бібліотека також згадала наших односельців колишніх в’язнів фашизму, поминанням загиблих, поклонінням їх пам’яті.

Сьогодні у Михиринецькій сільській бібліотеці спільно зі  школою було проведено інформаційну годину, до Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських концтаборів "НАША ДОЛЯ ДЛЯ ВАС - ПЕРЕСТОРОГА!", "Фашистські концтабори - страшна сторінка історії людства".

Учні дізналися про жахливі подробиці існування таборів смерті: Салалспілса, Майданека, Бухенвальда, Освенцима. Також згадали наших земляків:Роман Рева,Леонід Яблонський та уродженця нашого села Олексія Войтовича який проживав в селищі Базалія.Нажаль живих яких уже немає. Представлено тематичну виставку: «Жахлива сторінка історії людства»

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5397 | Переглядів: 218Дата публікації: 10:07 11.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації