Вулична акція «Ні – шкідливим звичкам!!!»
Вулична акція «Ні – шкідливим звичкам!!!»

Поділитися новиною:

Вулична акція «Ні – шкідливим звичкам!!!»

Сучасний світ відкриває перед нами великі можливості. Ми поспішаємо жити не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя. Лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю, і лише здорова людина приносить користь суспільству. Здоров'я - одна з основних умов щастя людини.

11 квітня в рамках першого Всеукраїнського тижня громадського здоров’я  районна бібліотека організувала   вуличну акція «Ні – шкідливим звичкам!!!» з метою  привернути увагу громадськості містечка  до проблем зміцнення та збереження здоров’я.

Наша акція спрямована на подолання наркоманії, алкоголізму і тютюнопаління, та інших шкідливих  звичок.

Участь в заході  взяли старшокласники Теофіпольського навчально - виховного комплексу загальноосвітньої школи І ступеня – гімназії . Бібліотекарі старались довести, що   рух, здорове харчування і відсутність шкідливих звичок – це те, що формує ваше здоров’я і залежить від нас самих.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5402 | Переглядів: 453Дата публікації: 13:35 15.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації