Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Поділитися новиною:

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Сьогоні в приміщенні райдержадміністрації, під керівництвом першого заступника голови Теофіпольської районної державної адміністрації Петра Вільшинського, за участю керівника апарату районної державної адміністрації Олени Ковцун проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглянуто питання порядку денного:

1. Реалізація «Календарного плану проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення області у квітні - червні 2019 року» в Теофіпольському районі.

2.  Про запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах.  

Заслухавши доповідь та обговоривши питання комісія вирішила: з метою реалізації «Календарного плану проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення області у квітні - червні 2019 року» в Теофіпольському районі:

1. Головним лікарям – центральної районної лікарні,  комунального некомерційного підприємства «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги», начальнику відділу освіти райдержадміністрації,  організувати виконання  «Календарного плану проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення області у квітні - червні 2019 року» в Теофіпольському районі (додається):

 1.1. Забезпечити проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення відповідно до Календарного плану та проводити оперативний моніторинг виконання Календарного плану – термін постійно.

 1.2. Визначити відповідальних за проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення відповідно до «Календарного плану проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення області у квітні - червні 2019 року» в Теофіпольському районі:

- головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги».

 1.3. Організувати проведення наради з керівниками та відповідними фахівцями медичних закладів та закладів освіти району  з питань виконання Календарного плану до 20 квітня 2019  року.

 1.4. Інформацію про результати проведення додаткових заходів з посиленої імунізації проти кору населення району доповісти голові місцевої комісії з ТЕБ і НС до 1 серпня 2019 року.

 2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на головного лікарям ЦРЛ (Шкраба С.І.) та головного лікаря  головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Теофіпольський центр первинної медико-санітарної допомоги» (Кравчук О.Ф.).

2. «Про запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах».

Заслухавши доповідь та обговоривши питання комісія вирішила: розглянувши матеріали надані  начальником  РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області (Притула С.В.)  за  № 209  від 15 квітня  2019 року, та  враховуючи рішення обласної  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій - протокол № 2  від 11 квітня 2019 року (питання №2),  що  «відповідно до Класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010 прогнозовані метеорологічні умови на території області з високою (4 класу) пожежною небезпекою є загрозою виникнення надзвичайної ситуації код 20610 (НС, пов’язана з лісовою пожежею), 20630 (НС, пов’язана з пожежею польовою), 20640 (НС пов’язана з пожежею на торфовищі), класифікаційні ознаки ІІ.21,ІІ.22,ІІ.23, ІІ.24 (наказ МВС від 06.08.2018 №658), регіонального рівня (п.5 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями. Затвердженого постановою КМУ від 24.03.2004 №368)»:

 1. Відповідно пунктів 3,12,13 «Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій» затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій»  та матеріалів  наданих  начальником  РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області (Притула С.В.) за  № 209  від 15 квітня  2019 року виділити Теофіпольському РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області в особі  Притули Сергія Васильовича   паливно-мастильні матеріали, а саме - дизельне пальне - 400 літрів, бензин А-92-400 літрів   з місцевого матеріального резерву відповідно до поданих документів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

2.  Завідуючому сектором з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації  (Комісарчук В.І.) підготовити проект розпорядження голови районної державної адміністрації щодо виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву.

3.  Управлінню фінансів районної державної адміністрації (Сапуга О.А.) при перегляді районного бюджету на 2019 рік передбачити кошти на поновлення місцевого матеріального резерву.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти першого заступника голови адміністрації П.Вільшинського.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5414 | Переглядів: 398Дата публікації: 16:01 17.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації