Щотижнева нарада
Щотижнева нарада

Поділитися новиною:

Щотижнева нарада

На нараді обговорювалися актуальні проблеми і завдання щодо життєдіяльності району на поточний тиждень.

Перший заступник голови райдержадміністрації Петро Вільшинський провів робочу нараду за участю керівника апарату районної державної адміністрації Олени Ковцун, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників районних установ та організацій району.

На нараді обговорено наступні питання щодо: проведення благоустрою в населених пунктах району; монетизації субсидій; вилову бродячих собак; посадки молодих лісових насаджень та інші важливі питання.

Кожен із присутніх на нараді керівників доповів про основні питання над якими працювали на минулому тижні та плани на найближчий період.

У ході проведення наради першим заступником голови райдержадміністрації було дано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та організацій району.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5422 | Переглядів: 303Дата публікації: 13:57 22.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації