Призовників урочисто відправлено на строкову військову службу
Призовників урочисто відправлено на строкову військову службу

Поділитися новиною:

Призовників урочисто відправлено на строкову військову службу

В тому, що служба в армії є почесним обов'язком кожного патріота, переконані жителі нашого району, яких сьогодні урочисто відправляли на строкову військову службу.

На виконання Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 30 січня 2019 року № 22/2019 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 лютого 2019 року № 120/2019-р  „Про організацію в області  чергових призовів громадян України на строкову військову службу  у 2019 році”, розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 лютого 2019 року № 37/2019-р «Про організацію в районі  чергових призовів громадян  України на строкову військову службу  у 2019  році», 23 квітня 2019 року у Теофіпольському районному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи 4-х призовників.

Юнаків із цією важливою подією у їхньому житті привітав військовий комісар Василь Кубін. Василь Васильович подякував призовникам за те, що не побоялись йти служити в армію, а їхнім батькам за те, що виховали достойних громадян України. Він наголосив, що вони проходитимуть військову службу спочатку в навчальних центрах, щоб отримати відповідні знання, після цього будуть розподілені у військові частини бойового забезпечення. Районний військовий комісар побажав призовникам з честю справитись з покладеними завданнями, опанувати військову спеціальність і бути достойними захисниками Батьківщини.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5427 | Переглядів: 547Дата публікації: 12:43 23.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації