Теофіпольське бюро правової допомоги інформує
Теофіпольське бюро правової допомоги інформує

Поділитися новиною:

Теофіпольське бюро правової допомоги інформує

Інформаційна довідка про роботу відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за І квартал 2019 року.

За перший квартал 2019 року відділом зареєстровано 266 звернень осіб, які звернулися до Відділу за отримання безоплатної правової допомоги.  З них 246 осіб, які отримали роз’яснення і консультації звернувшись до Відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги». Прийнято 20 письмових звернень про надання суб’єктам права безоплатної вторинної правової допомоги.

В результаті розгляду письмових звернень про надання БВПД місцевим центром прийнято 21  рішення про надання/відмову в  БВПД. На виконання вказаних  рішень видано 10 наказів - штатним працівникам для оформлення процесуальних документів та представництва інтересів клієнтів у суді. По 1 письмовому зверненню  у наданні БВПД було відмовлено.

Більшість звернень від клієнтів надійшло від жінок — 155 звернень, від чоловіків — 111 звернень.

 Залежно від віку, до Відділу звернулись особи:  від 35 до 60 років — 142; від 18 до 35 років — 63; понад 60 років — 58; до 18 років — 3.  

В звітному періоді клієнти зверталися частіше з наступних питань: іншого цивільного-15, сімейного-21, спадкового-20, соціального забезпечення-39, земельного-17, з інших питань-35, трудового-25,  договірного-14, житлового -50, питань виконання судових рішень-6, адміністративного-36, медичного-2 та з

неправових питань-1.

Так, за звітний період найбільше письмових звернень про надання БВПД, було зареєстровано від малозабезпечених осіб (середньомісячний дохід особи не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму) - 13,  інвалідів - 7, ветеранів війни та УБД - 0, інвалідів війни – 0, осіб, що постраждали від домашнього насильства – 0, дітей – 0,  внутрішньо переміщених осіб – 0, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 0, дітей-сиріт – 0 .

      З  початку 2018 року  начальником Відділу посвідчено 5 довіреності на представництво інтересів клієнтів в суді.

Забезпечено інтеграцію первинної і вторинної правової допомоги на рівні територіальних громад в частині налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади з питань надання безоплатної правової допомоги.

Задля поширення інформації про функції Бюро, порядок отримання безоплатної первинної і вторинної правової допомоги, доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції України працівники Відділу взяли участь у 6 виїзних прийомах громадян, які проходили переважно на базі сільських рад Теофіпольського району та у 6 дистанційних пунктах консультування громадян організованих на базі державних організацій соціальних – партнерів Бюро.

Здійснено 2 відвідування одиноких осіб похилого віку, осіб з обмеженими можливостями.

 Протягом звітного періоду працівниками Відділу проведено 23 правопросвітницьких заходів, що включає проведення 22- семінари/лекцій/бесід та 1 - круглий стіл. Крім того, організовано 6 зустрічей з керівниками ОМС та ОВВ.

          Протягом звітного періоду надано доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції 2-м особам. Особи отримали доступ до Єдиного Державного реєстру судових справ, інформацію щодо стадії розгляду судових справ та отримали інформацію щодо списків судових справ призначених до розгляду.

Працівниками Відділу підготовлено 3 публікації в ЗМІ, що включає підготовлені фахівцями Відділу консультаційні матеріали з найпоширеніших правових питань клієнтів та інформації з фото- фіксацією  про зустрічі з керівниками ОМС, ОВВ, виїзні прийоми громадян, проведені дистанційні консультаційні пункти громадян. Публікації здійснювалися на офіційному сайті Теофіпольської районної державної адміністрації в стрічці «Новини» та на сторінках районної газети «Життя Теофіпольщини».

    За звітний період працівниками Відділу підготовлено 1 методична рекомендація щодо  питань з якими найчастіше звертаються особи до Бюро, а саме : «Медична реформа в Україні. Чого очікувати в 2019 році.»  Звернень щодо реєстрацій громадських формувань до Відділу протягом звітного періоду не було.

     До 01 числа кожного місяця 2019 року до місцевого центру вчасно підготовлено та подано звіти про показники роботи відділу за поточний місяць 2019 року відповідно до окремого доручення Старокостянтинівського МЦ з НБВПД від 08.10.2016 року та інформації за поточний місяць 2019 року про кількість осіб, які звернулися до бюро за допомогою у заповненні формуляра заяви  до Європейського суду, згідно доручення Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від 06.04.2018 № 011-13/173.

Щоденно до 17.30 за встановленою гугл - формою здійснювався збір статистичних даних про надання безоплатної правової допомоги, зокрема, щодо кількості та категорій осіб, які звернулись по таку допомогу, категорій питань, які було передано до відділу персоналу, інформаційної та матеріальної інфраструктури місцевого центру для їх подальшого узагальнення.

 

        Заступник начальника відділу                                   А.Л.Казюк

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5428 | Переглядів: 400Дата публікації: 13:04 23.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації