Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Поділитися новиною:

Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні минає 33 роки від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль продемонстрував могутність і, водночас, безсилля людини. Ще раз довів, що можливості людського розуму великі, але за умови повної відповідальності за дії і вчинки!!!….. Чорнобильська трагедія – це жорстке і безкомпромісне попередження людству.

Страшна аварія на атомній електростанції розділила нашу епоху на «до» і «після»  Наслідки катастрофи мали планетарні масштаби: величезні території були забруднені радіацією, десятки тисяч громадян було переселено у безпечні місця з Прип’яті до інших районів.

Завдяки мужності і героїзму тисяч ліквідаторів були усунені наслідки аварії на ЧАЕС. Мешканці нашого району у перші ж дні страшного лиха прибули на Чорнобильську станцію і вступили у бій з невидимим ворогом – радіацією.

26 квітня 2019 року в смт Теофіполь проведено районні заходи по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Зокрема, в Свято-Покровському храмі УПЦ відслужено панахиду  за тими, хто загинув та помер внаслідок Чорнобильської катастрофи. В парку культури та відпочинку представники Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» на чолі з Вірою Пухніченко поклали вінки та квіти до пам’ятного знаку "ГЕРОЯМ та ЖЕРТВАМ ЧОРНОБИЛЯ" (символу пам’яті та вічної шани ліквідаторам на Чорнобильській АЕС).

Також, проведено урочистий захід в якому взяли начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Лебідь, голова Теофіпольської районної організації Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» Віра Пухніченко, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники громадських організацій, громадськість.

Учасники художньої самодіяльності районного будинку культури подарували присутнім чудову концертну програму.

Ми пам’ятаємо про мужність і самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла заради врятування життя і здоров’я нинішніх і прийдешніх поколінь. Уклін їм, шана і довічна пам’ять.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5442 | Переглядів: 306Дата публікації: 10:26 26.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації