Проведено навчання
Проведено навчання

Поділитися новиною:

Проведено навчання

26 квітня проведено навчання по діловодству для працівників апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

На порядок денний засідання винесено питання:

1. Нормативні документи з питань документування управлінської інформації та архівного зберігання документів.

2. Загальні правила оформлення документів, що створюються в адміністрації.

3. Порядок підготовки (оформлення, погодження) та подання проектів розпоряджень голови адміністрації.

4. Підготовка документів до колегій адміністрації

5. Про затвердження бланків.

Начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документоообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Галина Андрощук надала детальні роз’яснення щодо оформлення документації на підставі норм, встановлених законом.

З доповненнями, що стосуються оформлення службової документації виступив головний спеціаліст  відділу юридичного, організаційного забезпечення, документоообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян апарату райдержадміністрації Михайло Бегеш.

До відома присутніх на навчанні доведено основні вимоги у відповідності до Інструкції з діловодства та правильності, а також якості оформлення інформацій на виконання контрольних документів та термінів.

Такі навчання проводяться постійно та мають на меті більш детально ознайомити працівників з основними вимогами організації роботи у відповідності до чинного законодавства, підготовки розпорядчих документів, контролю за їх виконанням.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5443 | Переглядів: 339Дата публікації: 10:29 26.04.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації