Всесвітній День мігруючих птахів
Всесвітній День мігруючих птахів

Поділитися новиною:

Всесвітній День мігруючих птахів

Всесвітній день, присвячений перелітним птахам, має свою унікальну історію. Офіційно він був проголошений 13 років тому і з тих пір став щорічною міжнародною кампанією з підвищення обізнаності широкої громадськості про необхідність прийняття невідкладних заходів щодо охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього проживання.

З метою підвищення обізнаності громадськості з питань, що стосуються мігруючих птахів, спонукання до вжиття заходів для їх збереження, міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів (ВДМП): у другу суботу травня та жовтня. У 2019 році ці дні припадають на 11 травня та 12 жовтня.

Тема цьогорічного Всесвітнього дня мігруючих птахів: «Захист птахів: вирішення питань забрудненості пластиком!». Основною метою є привернення уваги до негативного впливу забруднення пластиком для мігруючих птахів ті їх середовищ існування.

Закликаємо небайдужих долучитися до відзначення цього Дня та забезпечити проведення відповідних тематичних, просвітницьких та інформаційних кампаній із залученням широких верств населення, студентської та учнівської молоді з приверненням уваги на негативний вплив забруднення пластиком для мігруючих птахів і широкого висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у рамках цієї кампанії.

Для отримання детальної інформації щодо ВДМП, будь ласка звертайтеся на офіційний сайт ВДМП за посиланням: www.worldmigratorybirdday.org/.  

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5455 | Переглядів: 438Дата публікації: 10:56 07.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації