Аналітика роботи Теофіпольського районного відділу ДРАЦС у квітні.
Аналітика роботи Теофіпольського районного відділу ДРАЦС у квітні.

Поділитися новиною:

Аналітика роботи Теофіпольського районного відділу ДРАЦС у квітні.

Теофіпольський ДРАЦС інформує

У квітні 2019 року Теофіпольським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області зареєстровано 15 актових записів про народження, з них 10 громадянам документи про державну реєстрацію народження вручено безпосередньо  у Теофіпольському пологовому будинку. Семи сім'ям було вручено документи для реєстрації місця проживання дитини разом   із свідоцтвом про народження. Було зареєстровано 45 смертей. Виконано  сім судових рішень про розірвання шлюбу та проведена одна державна реєстрація розірвання шлюбу. Одна особа у квітні змінила собі ім'я, було прийнято три документи на засвідчення апостилем.

Серед новонароджених шість хлопчиків і дев'ять дівчаток. У нас народилось два Захари, два Святослави, Олексій та Денис. А також дві Соломії, Альбіна, Єва, Христина,  Софія, Олександра, Мілана, Ангеліна. Причому Ангеліна є п'ятою дитиною в своїй сім'ї. Четверо старших у цій родині-хлопчики. Наймолодша мама 1998 року народження, найстарші батьки -відповідно 1974 та 1982 року народження. П'ятеро дітей-перші діти в своїх сім'ях, п'ятеро- другі за рахунком,  по одній сім'ї стали батьками вже в втретє та вчетверте.У двох сім'ях народилася вже п'яте маля.

 Всього за квітень 2019 року у районі померло 45 осіб. Серед них-24 жінки та 21 чоловік. Причиною смерті громадян старшого віку є: цереброваскулярна хвороба, генералізований атеросклероз,онкологічні хвороби. Наймолодшому померлому всього вісімнадцять років. Найстаршій - за дев'яносто років. Дуже прикро, що двоє молодих людей  пішло з життя, вкоротивши собі віку.

Квітень не  був щедрий  на шлюби. У цьому місяці  їх було зареєстровано всього чотири. Така мала кількість реєстрацій зумовлена тим, що більшість населеня нашого району  традиційно дотримується релігійних постів.

У травні чекаємо збільшення державних реєстрацій шлюбу. З радістю надамо послугу по проведенню урочистої церемонії  реєстрації шлюбу, а також проведемо ювілей вашого весілля.

          

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5460 | Переглядів: 351Дата публікації: 15:29 07.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації