До відома батьків (законних представників) дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу
До відома батьків (законних представників) дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Поділитися новиною:

До відома батьків (законних представників) дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

27 березня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу», яким запроваджується новий механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу (далі - ДЦП) за принципом «гроші ходять за людиною».

Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Місцевий орган укладає договір про здійснення для дитини реабілітаційних заходів у трьох примірниках (один - для місцевого органу, другий - для реабілітаційної установи, третій — для одного з батьків дитини чи її законного представника), в якому зазначаються строки здійснення реабілітаційних заходів у реабілітаційній установі, їх вартість тощо.

Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження:

 I та II ступеня - 16 тис. гривень,

III ступеня - 25 тис. гривень.

Перелік реабілітаційних установ оприлюднюється на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики www.msp.gov.ua у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

З метою використання коштів для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП просимо батьків даної категорії дітей з інвалідністю звертатись до управління  соціального захисту населення  для запровадження обліку (в порядку черговості) дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП.

За додатковою інформацією звертатися в управління  соціального захисту населення Теофіпольської районної державної адміністрації Хмельницької області за адресою: вул. Заводська, 3, каб. 11.

 

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5469 | Переглядів: 347Дата публікації: 10:17 11.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації