Робота служби соціальної підтримки сімей
Робота служби соціальної підтримки сімей

Поділитися новиною:

Робота служби соціальної підтримки сімей

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2013 року № 895 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах», від 21 листопада 2013 року № 896 «Про затвердження Порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)».

11 травня 2019 року Теофіпольський РЦСССДМ здійснив виїзд в багатодітну сімю ( 7 дітей), яка придбала будинок та переїхала із Тернопільської області на постійне місце проживання в с.Мар’янівку. Здійснено оцінку потреб сім’ї, перевірено стан задоволення базових потреб дітей щодо здоров’я, харчування, навчання, емоційного розвитку та побутових потреб. Роз’яснено відмінність потреб дітей відповідно до їх статі та віку, фізичного та емоційного здоров’я. Наголошено на нормах законодавства щодо неналежного виконання батьківських обов’язків.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5472 | Переглядів: 492Дата публікації: 09:43 13.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації