Проведено конкурс художнього читання приурочений Дню матері
Проведено конкурс художнього читання приурочений Дню матері

Поділитися новиною:

Проведено конкурс художнього читання приурочений Дню матері

Безумовно, День матері, який відзначається в другу неділю травня - це одне з самих зворушливих свят. І невипадково - від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Краса материнства в усі століття оспівувалася кращими художниками, письменниками і поетами.

11 травня, на базі Теофіпольського НВК "ЗОШ І ступеня-гімназія", відбувся конкурс художнього читання серед педагогічних працівників району, приурочений Дню матері. Учасники конкурсу представили вірші та прозу українських авторів, класиків світової літератури та сучасних поетів, прозаїків.

Відкрила конкурс голова районної організації профспілки працівників освіти і науки відділу освіти райдержадміністрації Ніна Киричок.

Проведення конкурсу художнього читання оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшла керівник апарату районної державної адміністрації Олена Ковцун.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5473 | Переглядів: 486Дата публікації: 13:05 11.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації