«Відповідальне батьківство»
«Відповідальне батьківство»

Поділитися новиною:

«Відповідальне батьківство»

13 травня 2019 року заступником начальника відділу «Теофіпольського бюро правової допомоги» Староконстянтинівського МЦ з НБВПД Аллою Казюк, з метою підвищення обізнаності населення Теофіпольсьького району про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище, у межах реалізації інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство», була організована робоча зустріч з працівниками служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації та працівниками Теофіпольського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На зустрічі обговорювались питання проведення спільних правопросвітницьких заходів, спрямованих на вироблення навичок виховання дітей, покращення взаєморозуміння та поліпшення діалогу батьки-діти. Також, обговорювались форми проведення роз’яснювальних кампаній та організація повного супроводу сімей з дітьми з метою вирішення кризових та конфліктних ситуацій в родині. При обговорюванні плану Алла Казюк запропонувала ряд тематичних семінарів таких як: «Порядок стягнення аліментів», «Виїзд з дитиною за кордон», «Податкові знижки на навчання».

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5474 | Переглядів: 303Дата публікації: 11:51 13.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації