"Матусю - ти джерело мого життя"
\"Матусю - ти джерело мого життя\"

Поділитися новиною:

"Матусю - ти джерело мого життя"

12 травня в Україні святкується День Матері. Для його відзначення, напередодні, Світлана Коцюбюк бібліотекар Волицької сільської бібліотеки організувала зустріч "Матусю - ти джерело мого життя". У затишному святковому залі зібралися мами і бабусі, де їх з квітами і теплими обіймами зустрічали діти і онуки.

Зворушливі, теплі, сповнені ніжності і любові, слова і пісні проникали глибоко  в душу кожного з присутніх і викликали сльози вдячності маленьким артистам.

У мами добрі і ласкаві руки, вони все вміють, усіх щиро пестять, за всяким рівно вбиваються, годують, всіх одягають. І це дійсно так, вони вміють робити все, і завжди все встигають. Але  їм іноді хочеться побути маленьким і позмагатися з дітьми у конкурсах. Тож, запропоновані конкурси, допомогли мамам і бабусям трішечки розвіятись і відчути себе веселими, непередбачуваними, завзятими та наполегливими.

Приємними стали  для дітей, мам і бабусь хвилини, проведені разом на родинному святі. Адже  у ці світлі весняні травневі дні вони заслуговують на найкращі побажання і вітання, на найтепліші слова від своїх дітей.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5477 | Переглядів: 431Дата публікації: 16:00 13.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації