Проведено правове навчання
Проведено правове навчання

Поділитися новиною:

Проведено правове навчання

14 травня в райдержадміністрації, з метою підвищення правового рівня знань працівників, а також обговорення та роз’яснення змін, які відбуваються в діючому законодавстві проведено правове навчання керівників структурних підрозділів та працівників апарату райдержадміністрації.

Відкрила навчання та ознайомила присутніх з питаннями, про які буде йти мова, начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації Галина Андрощук.

На порядок денний засідання виносилися питання:

1.Строки та відповідальність за декларування недостовірної інформації.

2.Обмеження для держслужбовців: за що можуть притягнути до відповідальності.

3. Конфлікт інтересів, доповіла Олена Давидюк - спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції.

4. Як притягнути чиновника до дисциплінарної відповідальності.

5. Про висновки Європейського суду щодо втручання держави у право людини на вільне володіння земельною ділянкою, доповіла Галина Андрощук - начальник відділу юридичного, організаційного забезпечення, документообігу, контролю та роботи із зверненнями громадян  апарату районної державної адміністрації.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5484 | Переглядів: 416Дата публікації: 17:19 14.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації