Одягни вишиванку – підтримай українські традиції!
Одягни вишиванку – підтримай українські традиції!

Поділитися новиною:

Одягни вишиванку – підтримай українські традиції!

Вшановуючи національні традиції та цінності українського народу, сьогодні працівники районної державної адміністрації долучилися до заходів з відзначення Дня вишиванки, який відзначають в країні щорічно у третій четвер травня.

Свято не передбачає обов’язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Цей день запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

До святкування всеукраїнського свята Дня вишиванки також долучилися працівники структурних підрозділів районної держаної адміністрації, районних організацій, установ, учні та вчителі навчальних закладів району.

Фотозвіт

Колектив працівників апарату районної державної адміністрації.

 

 

 

Колектив працівників управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

 

4-Б клас Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.

 

Колектив працівників 36 Державного пожежно-рятувального поста Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області

 

Колектив працівників центральної районної бібліотеки.

 

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5488 | Переглядів: 580Дата публікації: 15:23 16.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації