Увага! Конкурс на найкраще фото у вишиванці: голосування розпочато
Увага! Конкурс на найкраще фото у вишиванці: голосування розпочато

Поділитися новиною:

Увага! Конкурс на найкраще фото у вишиванці: голосування розпочато

До Всесвітнього дня вишиванки 14 травня Хмельницька ОДА оголосила конкурс на краще фото у вишиванці. За цей час на конкурс надійшли понад 100 фото. Усі вони пронумеровані відповідно до часу надходження та розміщені на офіційній сторінці облдержадміністрації у Фейсбук.

До Всесвітнього дня вишиванки 14 травня Хмельницька ОДА оголосила конкурс на краще фото у вишиванці.

За цей час на конкурс надійшли понад 100 фото. Усі вони пронумеровані відповідно до часу надходження та розміщені на офіційній сторінці облдержадміністрації у Фейсбук. Окремі конкурсанти надіслали по декілька фото, тому вони пронумеровані подвійним номером, однак участь в конкурсі бере кожна окрема світлина, бали одному учаснику сумуватися не будуть.

Пропонуємо переглянути фото, що надійшли на конкурс та поставити вподобайки під тими з них, що ви вважаєте найкращими. Фото, що наберуть найбільше лайків, і будуть оголошені переможцями. Голосування триватиме до 26.05.2019 року.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=57171

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5496 | Переглядів: 351Дата публікації: 08:11 21.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації