23 травня — День героїв України
23 травня — День героїв України

Поділитися новиною:

23 травня — День героїв України

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

На знак вшанування пам’яті полеглих патріотів України голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, міський голова Олександр Симчишин, керівництво силових структур та організацій, громадськість поклали квіти до фотогалереї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів у зоні АТО та пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=57363

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5508 | Переглядів: 350Дата публікації: 08:08 24.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації