Вадим Лозовий звітував перед громадою за перший рік роботи в ефірі суспільного
Вадим Лозовий звітував перед громадою за перший рік роботи в ефірі суспільного

Поділитися новиною:

Вадим Лозовий звітував перед громадою за перший рік роботи в ефірі суспільного

23 травня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий звітував перед громадою в прямому ефірі Хмельницької філії суспільного “Поділля-центр”. Вадим Миколайович поділився з глядачем своїми планами на майбутнє, розповів про пріоритетні напрямки діяльності, серед яких відкритість та доступність влади; боротьба з корупцією; активізація реформ децентралізації, освіти, медицини; розбудова інфраструктури області; підтримка соціально незахищених верств населення, тощо.

23 травня голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий звітував перед громадою в прямому ефірі Хмельницької філії суспільного “Поділля-центр”.

Вадим Миколайович поділився з глядачем своїми планами на майбутнє, розповів про пріоритетні напрямки діяльності, серед яких відкритість та доступність влади; боротьба з корупцією; активізація реформ децентралізації, освіти, медицини; розбудова інфраструктури області; підтримка соціально незахищених верств населення, тощо.

Також голова адміністрації відповів на запитання громадських експертів, зокрема координатора Громадянської мережі «Опора» у Хмельницькій області Андрія Попика, координатора ГО «Центр UA» та руху «Чесно» Олега Черненка, а також глядачів телеканалу.

Джерело: https://www.adm-km.gov.ua/?p=57464

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5512 | Переглядів: 404Дата публікації: 13:22 24.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації