Робоча зустріч
Робоча зустріч

Поділитися новиною:

Робоча зустріч

Теофіпольський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді інформує

Відповідно до плану роботи обласної державної адміністрації на ІІ квартал 2019 року та пп. 5.2, 5.5 п.5 Положення про Хмельницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 17.08.2017 року №659/2017-р та п.4 розпорядження голови облдержадміністрації від 27.04.2017 року №319/2017-р «Про стан здійснення соціальної роботи центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області» з метою надання методично-практичної допомоги та моніторингу надання соціальних послуг Теофіпольським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді директором Власюк Т.М. та спеціалістами обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мельник Н.В., Матковською Н.В., Марченко Т.О. здійснено візит до Теофіпольського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час візиту відбулась зустріч із першим заступником голови Теофіпольської районної державної адміністрації Вільшинським П.Г., головою, обраним об’єдноною територіальною громадою Вальчуком А.В.

Web-адреса: rdatf.gov.ua/news/id/5522 | Переглядів: 388Дата публікації: 16:11 28.05.2019
© Використання матерiалiв сайту Теофіпольської районної державної адміністрації дозволяється за умови посилання (для iнтернет-видань — гiперпосилання) на сайт Теофіпольської районної державної адміністрації